ProPlzeňsko

Přijďte si udělat objednávku k nám na prodejnu

Zboží vám přineseme ukázat, aby jste vybrali přesně, co potřebujete. 

"PŘIJĎ - NAKLIKEJ - ODNES"

 Máme čerstvé bíláky, dendrobeny a rousny 

bez těch se na jaře neobejdete:)

Doražte, vše jsme připravili tak, aby jsme dodrželi všechna hygienická opatření a zároveň pomohli s výběrem.

jsme tu pro vás, každý den ve standardních otvíracích hodinách

026maly

 doba není lehká,  z nařízení vlády musíme mít zavřeno, ale stejně tak je nám jasné, že ne vše se dá pořídit bez toho, aby jste to viděli na živo. Proto jsme vám připravili možnost přijít osobně k nám na prodejnu a před vchodem si naklikat objednávku. Pokud si nebudete jistí s nějakým prutem, navijákem, bižuterií, nebo čímkoliv na camping, přineseme vám to ukázat a probereme to spolu.

Samozřejmě při dodržení všech hygienických pravidel a odstupů.

Určitě doporučujeme projít kategorii Akce +, kde najdete zlevněné produkty, na které se ještě vztahuje věrnostní program. Blíží se pstruhové zahájení, máme pro vás opravdové topky, na které určitě zachytáte. A hlavně potřebujete přeci živou, máme bíláky, dendrobeny a čerstvé rousny, bez těch se na jaře neobejdete. Krmítkové směsi, boilies, pelety, zkrátka vše, co potřebujete.

vproudu-plzensko-1
vproudu-plzensko-2

              

Ano, jsme tu pro vás a pokud si nejste s nějakým produktem jistí, nebo potřebujete živou nástrahu, zastavte se. Vše samozřejmě při dodržení všech hygienických nařízení a pravidel. :)

Výdejní okénko otevřeno  pondělí až pátek od 9:00 do 18:00 sobota 9:00 až 12:00

 Tuto stránku jsme vytvořili speciálně pro rybáře, kteří loví v Plzeňském kraji. Chystáme se vás zde informovat o aktuálním dění v našich svazových a soukromých revírech. Byly by jsme velmi rádi, kdyby jste nám s tím pomohli. Tímto vás prosíme, pokud jste narazili na omezení, novou závoru, problém, nebo naopak  dobrou zprávu, která se týká Plzeňských revírů dejte nám vědět na e-mail  obchod@vproudu.cz doufáme, že tyto informace pomohou mnohým z nás.