Věrnostní program pro rybáře v proudu

Milí rybáři,
přichystali jsme pro vás věrnostní program, aby pro vás bylo nakupování v našem e-shopu co nejpříjemnější.

 Sleva 5 % za registraci
Získáte tuto slevu díky registraci v našem e-shopu. Využít ji můžete již na první nákup na vše, kromě zboží v akci. Zaregistrujte se zde.                                                    

Vaše nákupy budeme evidovat (pokud jste u nás registrovaní) a při dosažení určitého objemu vás odměníme těmito slevami:

Silver 8 %
Pro ty z vás, kteří jste u nás nakoupili za celkovou částku 10 000,- Kč, budou vaše další objednávky automaticky počítány se slevou 8 %.

Gold 10 %
Pro ty z vás, kteří jste u nás nakoupili za celkovou částku 15 000,- Kč, budou vaše další objednávky automaticky počítány se slevou 10 %.

VIP sleva 15 %
Pro ty z vás, kteří jste u nás nakoupili za celkovou částku 40 000,- Kč, budou vaše další objednávky automaticky počítány se slevou 15 %.

Podmínky pro uplatnění slev

Výše uvedené věrnostní slevy neplatí na zboží v akci. U zboží označeného symbolem Akce + se počítají vaše slevy z věrnostního programu, ale pouze do maximální výše 15%. Pokud získáte slevu, ale v průběhu následujících 12 měsíců nevytvoříte žádnou objednávku (nezáleží na její výši), ztrácíte nárok na dosaženou slevu a automaticky se vracíte na základní slevu 5 %.

U některých produktů není možné dodržet VIP věrnostní slevu, pokud se to týká Vašeho účtu budou tyto produkty počítány s maximální možnou slevou.

Přejeme vám pohodové nakupování a ještě lepší rybaření s novým vybavením.

Pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, kontaktujte nás na tel. č. 377 320 322 nebo nás navštivte v naší kamenné prodejně v Plzni.