Cestovní pruty

Cestovní pruty jsou díky své skladnosti ideální na časté cestování. Jsou většinou vyrobené ze 4 dílů, které se do sebe skládají. Díky rozložení oček a vlastnostem blanku mají tyto pruty stejné vlastnosti, jako klasické rybářské pruty. Cestovní prut využijete naplno v případě, že si pro svojí vysněnou trofej musíte například doletět přes půl zeměkoule. Proto v oblasti cestovních prutů doporučujeme ty nejkvalitnější výrobky, protože čím lepší vlastnosti cestovní prut má, tím lépe funguje v akci.

Při nákupu nad 1500 Kč získáváte dopravu zdarma! 


Pro vzácnou trofej musíte vyrazit s cestovním prutem

Cestovní prut je většinou označený jako “travel”. Co do zaměření, může být jako některý z klasických rybářských prutů. Odlišuje se především tím, že bývá z více dílů, aby se dal složit do co nejmenšího tubusu, který je možno si vzít do kabiny letadla a neriskovat tak nebezpečenství, která skýtá nehlídaný kufr a zavazadlový prostor letadla. Pokud se tedy chystáte na rybářskou dovolenou letecky, a chcete mít s sebou vlastní prut a nevěříte útrobám leteckých terminálů, je cestovní prut právě pro vás.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení