Deamons - sklopná tyčová bójka 05 s R LED diodou 6 m

Kód: D06501
1 135 Kč 938 Kč bez DPH
Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024

Stavitelná sklopná tyčová bójka DAEMONS 05-R pro označení lovného místa se zcela novou špičkovou svítící LED elektronikou, novými nerezavějícími spoji jednotlivých dílů a ukotvením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SKLOPNÁ TYČOVÁ BÓJKA DAEMONS 05-R

s novou vysoce svítivou LED elektronikou a uzávěrem

Stavitelná sklopná tyčová bójka DAEMONS 05-R pro označení lovného místa se zcela novou špičkovou svítící LED elektronikou, novými nerezavějícími spoji jednotlivých dílů a ukotvením.

LED elektronika je usazena na DPS desce s elektrosoučástkami pro zvýšení výdrže baterií. Je vsazena do čirého plastového krytu, který maximálně zvyšuje svítivost samotné LED elektroniky.

výrobek DAEMONS, vyrobeno v České republice

Popis a parametry

Tělo bójky je vyrobeno z houževnatého materiálu ABS. Díky použití tohoto materiálu s nižší měrnou hmotností je bójka ve vodě daleko stabilnější a lépe plní svoji funkci. Základní délka bójky je 6 metrů.

Kompletní postup pro sestavení bójky a obsluhu LED elektroniky naleznete v návodu na použití, který je přiložen u každého druhu bójky (R, RS a RGBS).

Bójka DAEMONS 05 R je pro noční lov vybavena zcela novou špičkovou červeně svítící LED elektronikou s vysokou svítivostí, která je navíc zvýšena díky novému čirému krytu elektroniky, který ve tmě celý svítí. Díky dvěma těsnícím kroužkům nový kryt zároveň stoprocentně zabraňuje průniku vody do tubusu elektroniky.

Napájení elektroniky je dvěma bateriemi typu „AAA”, které zajišťují výdrž baterií v provozu min. 200 hodin (záleží na typu použité baterie).

Pro lov bez použití elektroniky je na jejím tubusu umístěn také široký reflexní proužek, díky kterému je bójka na vodě vidět při nasvícení baterkou nebo jiným svítidlem.

Nové závitové spoje u bójky DAEMONS 05 mají mimo vysoké pevnosti jednu zásadní výhodu oproti jiným sklopným bójkám – všechny tyče bójky jsou stoprocentně vodotěsné vždy z obou stran tyčí, takže nemůže dojít k natečení vody do plastových trubek ani při použití ve velkých hloubkách.

Každý díl těla bójky DAEMONS 05 má nové závitové spoje pro snadné a pevné spojení jednotlivých dílů. Díly bójky spojujeme postupně sešroubováním potřebných délek dílů, kdy vždy začínáme dílem s kotvou a skončíme tak, aby spoj posledního dílu s elektronikou bójky vyčníval alespoň 10 cm nad hladinu, případně i výše tak, aby elektronika vždy vyčnívala nad případné větší vlny.

Součástí balení bójky DAEMONS 05 R je také betonová kotva o váze 1,7kg s okem a karabinou pro uchycení na spodní kotvící díl bójky.

Maximální hloubka použití základní sestavy bójky je až 6,0m (jednotlivé díly v délkách 5x1m, 1x0,5m, 1x0,3m, 0,20m elektronika), pro větší hloubky je možnost dokoupení dalších metrových dílů v balení 2x1m.

K bójce lze dokoupit také novou LED elektroniku RS se stmívacím čidlem a vypínačem nebo RGBS stmívacím čidlem a vypínačem, která navíc umožňuje volbu barvy svícení diody mezi červenou, zelenou a modrou barvou. Obě elektroniky RS i RGBS je možné použít ve starších modelech bójek DAEMONS 03.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bojky
Hmotnost: 5.2 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZT Avatar autora | 26.12.2023
vše v pořádku uvidíme jak se bude chovat v akci vše nejlepší v novém roce petru zdar

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: